Pozvánka na výstavu VÍC NEŽ JEN BRNO: spolupráce bez hranic

Přijměte pozvání na vernisáž výstavy VÍC NEŽ JEN BRNO: spolupráce bez hranic, která se uskuteční ve středu 7. listopadu 2018 od 17:00 v Urban centru (Mečová 5). Výstava je zaměřena na spolupráci Brna a okolních obcí, které se nacházejí v Brněnské metropolitní oblasti. Ptáte se, co má společného Brno a dalších 166 obcí? Čeho se díky spolupráci Brna s okolními obcemi dosáhlo? Na tyto otázky a mnohé další naleznete odpovědi na výstavě, která bude probíhat od 8. listopadu do 30. listopadu 2018.

V průběhu výstavy se můžete těšit na doprovodný program v podobě pocitové mapy nebo si můžete vyzkoušet interaktivní webovou aplikaci s mapou projektů, které se v Brněnské metropolitní oblasti podařilo zrealizovat či se právě realizují. Aktuální informace naleznete na webových stránkách urbancentrum.brno.cz a iti.brno.cz.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijďte se dozvědět něco více o Brněnské metropolitní oblasti a třeba díky tomu začnete přemýšlet o svém okolí více metropolitně. Otevírací doba Urban centra: Po-Pá 10.00 – 12.00 / 13.00 – 18.00. Vstup vol.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru