Domů Aktuality Pozvánka na výstavu VÍC NEŽ JEN BRNO: spolupráce bez hranic

Pozvánka na výstavu VÍC NEŽ JEN BRNO: spolupráce bez hranic

Publikováno: 26. října 2018

Přijměte pozvání na vernisáž výstavy VÍC NEŽ JEN BRNO: spolupráce bez hranic, která se uskuteční ve středu 7. listopadu 2018 od 17:00 v Urban centru (Mečová 5). Výstava je zaměřena na spolupráci Brna a okolních obcí, které se nacházejí v Brněnské metropolitní oblasti. Ptáte se, co má společného Brno a dalších 166 obcí? Čeho se díky spolupráci Brna s okolními obcemi dosáhlo? Na tyto otázky a mnohé další naleznete odpovědi na výstavě, která bude probíhat od 8. listopadu do 30. listopadu 2018.

V průběhu výstavy se můžete těšit na doprovodný program v podobě pocitové mapy nebo si můžete vyzkoušet interaktivní webovou aplikaci s mapou projektů, které se v Brněnské metropolitní oblasti podařilo zrealizovat či se právě realizují. Aktuální informace naleznete na webových stránkách urbancentrum.brno.cz a iti.brno.cz.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijďte se dozvědět něco více o Brněnské metropolitní oblasti a třeba díky tomu začnete přemýšlet o svém okolí více metropolitně. Otevírací doba Urban centra: Po-Pá 10.00 – 12.00 / 13.00 – 18.00. Vstup vol.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Zaregistrujte svou e-mailovou adresu k pravidelnému odběru aktuálních informací z Brněnské metropolitní oblasti.

Kontaktní údaje

Oddělení řízení ITI a metropolitní spolupráce

Magistrát města Brna
Husova 12, 601 67 Brno
Máte nějaký nápad, jak zlepšit Brněnskou metropolitní oblast?
Nenašli jste, co jste hledali?
Chcete na stáž?
Nastavení cookies Zásady používání souborů cookies