Máme nový web

Právě jsme spustili nový web. Jsme rádi, že Vás můžeme přivítat na nových webových stránkách o Brněnské metropolitní oblasti. Snažili jsme se, aby nový web byl přehledný, výstižný, a abyste zde našli informace, které hledáte. Webové stránky jsou zaměřeny především na strategické plánování na úrovni metropolitní oblasti. Tato disciplína je v České republice poměrně nová, přesto už vznikly nejrůznější analýzy či strategie, které se ji snaží uchopit za správný konec. Jednou z těchto strategií je také Integrovaná strategie rozvoje Brněnské metropolitní oblasti  pro uplatnění nástroje ITI. Metropolitní plánování však není pouze o vznikajících dokumentech a analýzách, ale především o spolupráci.  Spolupráce města Brna s okolními obcemi je klíčová při rozvoji celého regionu .

Na webu také najdete novou studentskou metropolitní soutěž, kterou pořádáme ve spolupráci se Studentským Brnem. Více informací k této studentské soutěži naleznete v průběhu tohoto týdne v další aktualitě.

Doufáme, že se Vám webové stránky budou líbit a oceníte jejich novou podobu. Pokud nebudete moci cokoli najít, budete mít podnět na vylepšení webových stránek, neváhejte se na nás obrátit.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru